Bio Enerji 

Bioenerji seansı vücudun duygusal, düşünsel, zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji ayarının herhangi bir ilaç, iğne, alet ya da cihaz kullanılmadan dengelenmesidir. Enerji aktarımı ile vücudumuzda bulunan enerji alanlarındaki bozulmalar dengelenir ve eski formuna dönüştürülür.

Bioenerji, seansı alan kişinin bedenine dokunulmadan aktarılmasıdır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini, bozulmuş enerji akışının dengelenmesini, hızlı bir şekilde onarılmasını sağlayan, zararı ve yan etkisi olmayan bir uygulamadır.

Bionenerji frekansları dünyanın önde gelen doktor ve tıbbi araştırmacıları tarafından incelenmiş ve varlığı kanıtlanmıştır. Teknolojik olarak görüntüleme cihazları da insan vücudundaki enerji çakralarını ve aurayı görüntülemektedir. Bioenerji bu çakralarındaki enerjiyi dengelemektedir.

Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, hastanelerde, tıp fakültelerinde (bioenerji kürsülerinde), enstitülerde bioenerji uygulanmakta ve eğitimi verilmektedir.

Türkiye’de de Bakanlar Kurulu 02.11.2011 tarihli 28103 sayılı resmi gazetede yayınlanan kararname ile TAMAMLAYICI ALTERNATİF TIP UYGULAMALARI kanununu kabul etmiş, KHK/663/8. madde G fıkrası ile SAĞLIK BAKANLIĞI, sağlık hizmetlerine dahil etmiştir. SAĞLIK BAKANLIĞINDA TAMAMLAYICI ALTERNATİF TIP DAİRE BAŞKANLIĞI kurulmuş bu konudaki çalışmalar devam etmektedir.

  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

0312 215 95 59

0532 692 04 65

Bişkek Caddesi 37/2

Emek, Ankara