Danışmanlık

 

Genel olarak yaşantılarımız bize bir kaosmuş gibi gelir. Yaşantılarımızın içindeki bir birinden çok farklı dinamik unsurların, bir düzenin parçası olduğunu düşünmeden bunları kontrol altında tutma çabamız bu kaosun yaratıcısıdır. Kendimizi ve çevremizi ne kadar kontrol altında tutmaya çalışsak da bir türlü istediğimiz düzeni kuramayız ve sürekli bizim dışımızda olduğunu sandığımız,  bazen şansızlık  bazen de kader diye adlandırdığımız engellerin bizi yolumuzdan alıkoyduğunu düşünürüz. Zaman zaman kontrolü elimizde tutabildiğimizi düşünsek dahi, gün gelir kendimizi yine kontrol edemediğimiz bir yaşantının ortasında buluruz. Kaos büyür, bizi yorar, kırar ve  yıkar geçer.  Aradığımız düzen, aslında kontrol çabamızın oluşturduğu kaosun içinde saklıdır. Bu kaostan bir düzen çıkartmak için tek başına bilgi yetmez. Aynı zaman da bilgelik de gerekir

Astroloji Danışmanlık

1-Kişilik analizi: Kişilik analizi: Doğum haritalarımızda kim olduğumuza dair tüm bilgiler şifrelenmiştir. Psikolojik astroloji teknikleri kullanılarak bu sorunun cevabı tüm bileşenleri ile ortaya serilir. Kişiliği oluşturan temel değerler, potansiyel yetenekler, davranışların altında yatan duygular, maskelerimiz, yaşamdaki dönüm noktaları, ilişki, para, kariyer gibi temel konularla ilgili bilgiler verilir. 

2-Geleceğe yönelik öngörüm: Yaşam döngüleri, fırsat zamanları, zorlu dönemler ve konuları belirlenir.

3-Karma analizi: Doğum haritalarımızda, yaşamda en çok zorlandığımız ve farkındalık geliştirilmesi gereken konular, bu konuların altında yatan karmik nedenler, doğumda yanımızda getirdiğimiz karmik kalıntılar, bunlarla baş edebilmek için geliştirilmesi gereken yeni bilinç durumu,  bu yaşamdaki görevler, bu yaşamda öğrenilmesi ve dönüştürülmesi gereken enerjiler, varoluş nedenimiz ve bu nedene dayanarak evrene vermemiz gereken en özlü cevaplar zaten şifrelenmiştir.  Karma astroloji teknikleri kullanılarak bu şifreler çözülür ve yorumlanır. Karma astroloji gerçek bir yol haritasıdır. En temel amacı ise kaderimize yönelik güçlü bir farkındalığın aracı olmasıdır. Kendimize ve kaderimize makul bir mesafeden bakabilmeyi ve yaşam sahnesinde seyirci değil, ne yaptığının farkında olan bir oyuncu olmamızı sağlar."

Farkındalık Danışmanlığı

Farkındalık danışmanlığı ile birlikte bu soruların size özel cevaplarını arıyoruz.

1-Zihnin kozmolojisini tanıyoruz; Zihnimiz nasıl çalışır? Farkındalık ve farkındalığın farkındalığı nedir?  Kendi kendimizin şahidi olabilir miyiz? Kendimize dışarıdan bakabilmek için zihni nasıl kullanabiliriz? Gibi konuları konuşuyoruz

2-Meditasyon, hipnotik teknikler ve eft aracılığı ile kendi en temel sorularınız ve sorunlarınızla bunların  altında yatan kişisel ve ruhsal nedenleri arıyoruz.

3- Astrolojik doğum haritanızı, psikolojik ve ruhsal açıdan yorumluyor ve varoluşunuza yönelik en zorlu alanları, öğrenilmesi gereken dersleri, yaşamda karşımıza çıkan fırsatları nasıl anlamlandırabileceğinizi tartışıyoruz.

  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

0312 215 95 59

0532 692 04 65

Bişkek Caddesi 37/2

Emek, Ankara